Sprchový konopný olej

posted May 2, 2012, 2:57 AM by admin _   [ updated Jul 3, 2016, 12:21 PM ]

O konopném oleji 

Konopný olej mezi ostatními panenskými oleji vyniká svoji nazelenalou barvou a jedinečnou bylinkovou vůní. 
Konopný olej s cenným bioaktivním složením – vitamíny, stopovými prvky, fytosteroly a nenasycenými mastnými kyselinami skýtá jedinečné regenerační, protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Pro tyto cenné vlastnosti se také užívá jako hlavní základní přísada konopné kosmetiky. Protizánětlivé působení konopného oleje využívá i sprchový olej Sallos – přírodní přípravek pro péči o problematickou pokožku.

Sprchový konopný olej
Sprchový konopný olej Saloos

Sprchový olej je hydrofilní, tzn. že se na rozdíl od klasického rostlinného oleje rozpouští ve vodě. Vytváří hedvábnou mycí emulzi, která současně zvláčňuje pokožku. Na pokožce vytváří lipidový film, a tím se stará o zvýšení odolnosti pokožky.
Sprchový konopný olej je založen na blahodárných vlastnostech konopného oleje. Vedle toho ve svém složení nabízí i slunečnicový, sezamový nebo mandlový olej. Obsahuje navíc esence levandule a rozmarýny, šalvěje, tea tree a lemongrasss. Tak nejenom čistí a omývá nečistoty, ale díky svému složení také pečuje o pokožku, zvláště tu suchou a ekzematickou. Doporučuje se také pro péči o pokožky s akné a při lupence.

Kde sprchový konopný olej zakoupit?Comments