Cukrová pasta - depilace i pro citlivou pokožku

posted May 24, 2012, 7:57 AM by admin _   [ updated Jul 3, 2016, 12:19 PM ]

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou patří k těm nejstarším způsobům depilace, která dnes zažívá renesanci. Cukrová pasta se stává stále oblíbenější metodou depilace především proto, že šetrně odstraňuje chloupky a hodí se tak i pro citlivou pokožku a intimní partie těla.

Depilace cukrovou pastou je vysoce účinná, rychle a pohodlně odstraňuje chloupky až na 6 týdnů. 

Přitom není spojena s podrážděním pokožky či zarůstáním chloupků – to proto, že cukrová pasta je čistě přírodním produktem.

Depilační cukrová pasta
Cukrová pasta BioEpil

Cukrová pasta z dílny českého výrobce přírodní kosmetiky Purity Vision je navíc obohacena o antibakteriální tea tree oil, heřmánkový extrakt a růžovou vodu.

Depilační cukrová pasta s tea tree, heřmánkem a růžovou vodu zmírňuje podráždění pokožky a také zarůstání, protože odstraňuje pouze chloupky a odumřelé buňky. Při depilaci cukrovou pastou nejsou strhávány i okolní tkáně. Tato metoda je tedy méně bolestivá než ostatní formy depilace.

Depilační cukrová pasta s tea tree, pečujícím heřmánkem a růžovou vodou se hodí jak pro profesionální využití, tak pro domácí depilaci

Chcete cukrovou pastu vyzkoušet?

Zakoupíte ji v eshopu PROZDRAVI.CZ tady.


Péče po depilaci?

Cukrová pasta jako čistě přírodní produkt se skvěle doplňuje s kokosovým olejem s nádhernou vůní exotiky. 

Právě kokosový olej se hodí jako přírodní regenerační prostředek po holení a depilaci, v létě skvěle regeneruje pokožku také po opalování. Díky a svým antibiotickým vlastnostem pomáhá kokosový olej předcházet podráždění pokožky a nepříjemným zánětům.

Čistý panenský kokosový olej najdete také pod značkou Purity Vision.

Více o kokosovém oleji Purity Vision.

Comments