INFORMACE‎ > ‎

O webu

www.Ricinový olej.cz

Tento web vznikl již v roce 2012, postupně prošel několika zásadními změnami tak, aby poskytoval ty nejužitečnější, nejpraktičtější a nejpodrobnější informace v té nejpřehlednější formě. Jak se to povedlo, to je na vašem zvážení...

Tento web je postavený pro své návštěvníky, čtenáře, zájemce o informace o ricinovém oleji.


Přinášíme praktické informace o ricinovém oleji. 

O tomto mimořádně hutném, hojivém a regeneračním oleji se u nás dozvíte vše:

Dozvíte se, jak se ricinový olej užívá na řasy a obočí, jak podporuje jejich růst, jak posiluje řasy. Ale čekají vás také další kosmetické tipy - ricinový olej totiž lze využít také na vlasy nebo při péči o pokožku. Nechybí ani popis vlastních zkušeností, zkušenosti ostatních, užitečné nezávislé recenze a odkazy na diskuze, kde se ricinový olej řeší.
Najdete zde celou řadu detailních návodů na aplikaci a použití oleje. 
Mj. se dozvíte také, jak může pomoci ricinový olejový zábal na bolavé klouby. Samozřejmě nezapomínáme ani na vnitřní užití oleje, ač to je značně omezené (ricinový olej totiž působí také jako silné projímadlo).

Jsme nezávislí, avšak subjektivní.

Tento web funguje na principu osobního blogu. Informace mají čistě informační charakter a pokud to není výslovně uvedeno (například recenze produktu) nevztahují se k žádnému konkrétnímu produktu.
Žádné z uvedených informací nejsou výživovým ani zdravotním tvrzením dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006. Tzn. že neprošly schvalovacím procesem úředníků EU. 
Nejsme odborný web. Přestože čerpáme z mnoha hodnotných zdrojů a vlastních zkušeností, naše texty mají subjektivní, čistě informační charakter. Nejsme lékaři a na webu nedáváme lékařská doporučení. Pokud máte zdravotní potíže, musíme vás odkázat na odbornou lékařskou pomoc.

Chcete nám něco sdělit?

Využijte kontaktního formuláře tady.

Comments